Як розповідати історії за допомогою Storify

00:00,
28 Квітня 2011
1468

Як розповідати історії за допомогою Storify

00:00,
28 Квітня 2011
1468
Як розповідати історії за допомогою Storify
Сервіс, який полегшує створення сюжетів-«історій» із різнорідного контенту, став загальнодоступним.

Ми вже розповідали про соціальний сервіс Storify, що допомагає впорядковувати різнорідні елементи контенту і творити з них цілісну історію. Тепер цей сервіс став загальнодоступним, повідомляє Social Times. Журналісти, як професіонали, так і аматори, отримали новий інструмент для роботи з матеріалами з соціальних медіа.

 

Засновник Storify Берт Герман пояснив в інтерв’ю The New York Times, що ідея ресурсу – «в тому, щоб вибрати найважливіші фрагменти, підсилити їх і додати контекст». Уже на стадії закритого тестування сервіс викликав неабиякий інтерес: у березні сайт мав понад чотири мільйони переглядів. Серед тих, хто брав участь у бета-тестуванні, були The Wall Street Journal, The Los Angeles Times та The Washington Post. Разом вони створили понад 120 тисяч історій, розміщених на 5100 різних сайтах.

 

Вибір різновидів контенту, який можна інтегрувати в Storify, необмежений: твіти, відеоролики з ютьюба, фотографії з Flickr, ваш власний текст і що завгодно інше, що може бути цікавим та інформативним для ваших читачів. Для того, щоб почати користуватись Storify, достатньо зареєструватись на сайті http://storify.com.

 

Технологія досить проста: зареєстрований користувач створює план або сценарій історії та наповнює його елементами, знайденими в мережі, різнорідними фрагментами контенту. Коли все готово, код «історії», яка є цілісним об’єктом, можна вставити в будь-яку сторінку – у блозі, профайлі соцмережі, на сайті. У сервісу є функція автоматичної агрегації інформації за певними тематичними мітками (наприклад, хештеґами у твітері), тож історія може доповнюватись сама, без участі автора.

 

Телеканал Al Jazeera у своїй соціальній телепрограмі Stream використовує Storify для створення сюжетів у реальному часі. Наприклад, тему недовіри до ісламу в сучасних Сполучених Штатах Америки ілюстрували відеоматеріалами з ютьюба, твітами та уривками тексту з блогів та сайтів.

 

Storify може бути корисним не лише журналістам і блогерам, але й маркетологам та парникам, які використовують у роботі соціальні медіа.

 

«Медіаграмотність» 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду