Yahoo! запропонує неактивні поштові скриньки новим користувачам

Таким чином компанія планує надати новим, а також вже існуючим лояльним користувачам можливість отримати акаунт, який вони завжди хотіли, відзначив представник Yahoo! Джей Россітер (Jay Rossiter).

Очікується, що компанія звільнить e-mail’и, власник яких не заходив у свою електронну скриньку протягом 12 місяців. Звільнення «гарних» адрес, наприклад, albert@yahoo.com, зменшить кількість користувачів, котрі змушені реєструвати назву своєї електронної скриньки використовуючи псевдоніми та інші вигадані слова, вважають у Yahoo!

При цьому в компанії не назвали точної кількості адрес, які можуть знову опинитися у вільному доступі. «Їх дуже багато», – відзначила прес-секретар Yahoo! Ді-Джей Андерсон (D.J. Anderson).

Як зауважує The Wall Street Journal, нова політика Yahoo! дещо відрізняється від підходів, котрі практикуються в інших компаніях. За даними видання, профілі Gmail і YouTube недоступні після того, як набувають статусу неактивних, а компанія Microsoft може видалити акаунт, якщо користувач не заходив у нього протягом 270 днів, при цьому в Microsoft не уточнили, чи виводяться такі акаунти у вільний доступ знову.

Марісса Майер (Marissa Mayer), генеральний директор Yahoo! з липня 2012 року, притримується політики активного залучення нових користувачів. Під її керівництвом компанія, зокрема, придбала у березні 2013 року додаток для читання новин Summly, наприкінці травня вдосконалила дизайн Flickr і надали користувачам сервісу 1 Тб дискового простору для зберігання зображень, а також придбала блог-платформу Tumblr. До цього, у лютому 2013 року, в Yahoo! представили оновлену стартову сторінку свого порталу.

comments powered by Disqus