Виступи від Росії, України та Польщі у другому півфіналі «Євробачення» лідирують за переглядами на Youtube

eurovision.tv

Такі висновки можна зробили зі статистики каналу Eurovision Song Contest.

Нагадаємо, цьогоріч музичний конкурс відбувається в столиці Португалії Лісабоні, а від України в ньому бере участь співак Melovin (Костянтин Бочаров) .

Вчора, 10 травня, відбувся другий півфінал конкурсу. Найбільше переглядів з 21 його учасників набрало відео виступу співачки від Росії Юлії Самойлової, яка виконала пісню «I won't break» – понад 1 мільйон переглядів.

На другому місці – виступ українського виконавця Melovin із піснею «Under The Ladder», який подивилися понад 797 тисяч разів.

На третьому опинилася пісня від Польщі – «Light Me Up», яку виконали Gromee feat. Lukas Meijer. Їх відео набрало більше 416 тисяч переглядів.

Перший півфінал «Євробачення-2018» відбувся 8 травня. У ньому взяли участь виконавці з 22 країн.

Серед них за переглядами лідируює відео виступу від Кіпру: Eleni Foureira з піснею «Fuego». Його подивилися 3,8 мільйона разів.

На другому місці – відео від Ізраїлю: співачка Netta виконує композицією «Toy». Наразі його подивилися 3 млн разів.

На третьому за кількістю переглядів – Чехія. Співак Mikolas Josef виконав пісню «Lie To Me». Його виступ має понад 1 млн переглядів.

На канал Eurovision Song Contest на Youtube підписалися майже 2 мільйони користувачів.

Фінал 63-го міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2018» відбудеться завтра, 12 травня. Його відкриє представник від України Melovin.

З першого півфіналу до фіналу пройшли представники таких країн: Австрія, Естонія, Кіпр, Литва, Ізраїль, Чехія, Болгарія, Албанія, Фінляндія, Ірландія. А з другого півфіналу – Сербія, Молдова, Угорщина, Швеція, Австралія, Норвегія, Данія, Словенія, Нідерланди та Україна. У фіналі завжди беруть участь країни-засновниці конкурсу: Франція, Німеччина, Велика Британія, Іспанія та Італія, а також держава, де відбувається музична подія – цього року це Португалія.

comments powered by Disqus