В Україні з’явилася благодійна інтернет-платформа для допомоги армії

murahy.com

Інтернет-ресурс дає змогу продавати та купувати речі, що були у вжитку. Зібрані кошти йдуть на потреби армії, поранених та вимушених переселенців.

«У час, коли українська економіка переживає не найлегші часи і грошей у пересічних громадян обмаль, знекровлена армія захищає нашу землю, а міста наповнюються біженцями, бажання допомагати стає лише сильнішим. Для того, щоб кожен мав таку можливість, ми створили благодійну торгову платформу “Мурахи”», - йдеться в описі проекту на його сайті.

Як пише «Українська правда», ініціатором створення «мурашника»  є бізнесмен Дмитро Федоренко.

«Ідея дуже проста, - розповідає Дмитро Федоренко, - у мурашнику усі комахи працюють на загальне благо, і це саме те, чого потребує сьогодні наша країна. Сьогодні українцям варто згуртуватися і самостійно вирішувати проблеми».

Задум створити таку інтернет-платформу виник у нього цього літа, коли замовляв шафу для «непотребу, який шкода викинути».

За словами Дмитра Федоренка, на початковому етапі над створенням проекту працювало п’ятеро волонтерів. Зараз до проекту долучилися близько 50 осіб із різних організацій. Нині сайт працює неповністю. За його допомогою можна завантажувати фото, яке користувач бажає пожертвувати. Можливість купувати з’явиться на початку листопада.

comments powered by Disqus