В Україні з’явилась можливість навчати журналістів користуватися Infogr.am для створення інфографіки

Про це йдеться на сайті НМПУ. 

Андрій Яніцький став першим та є наразі єдиним в Україні представником сервісу. Статус посла дозволяє йому офіційно проводити воркшопи - навчати інших, як користуватися сервісом.

«Вже понад рік ми на сайті LB.ua використовуємо сервіс Infogr.am для створення інфографіки. Це справді простий інтуїтивно зрозумілий та безкоштовний у базовій версії інструмент для журналістів, які працюють із даними. Як посол Infogr.am в Україні я отримав всю необхідну інформацію для проведення 5-годинних тренінгів з інфографіки. Для київських редакцій або факультетів журналістики (журналістських гуртків) тренінги безкоштовні, якщо вони готові взяти на себе організаційні питання: зібрати людей, підготувати приміщення з wi-fi та проектором, чай-каву. У інших випадках можливий мінімальний організаційний збір або відшкодування проїзду-ночівлі в іншому місті. Також я планую проводити тренінги з Infogr.am на базі профспілки для журналістів-фрілансерів», - розказав пан Яніцький.

Анонси про оголошення тренінгів з'являтимуться на сайті НМПУ, повідомляє профспілка.

Нагадаємо, 1 липня українська редакція «Радіо Вільна Європа» /«Радіо Свобода» розпочала новий проект інфографіки #Точно, який ставить за мету розказати історію однією цифрою.

comments powered by Disqus