В Україні запускається BrainTV - інтернет-канал про IT

Watcher

Про це пише Watcher

Денний ефір буде переважно україномовним, у вечірній і нічний включатимуть більше програм англійською мовою, щоб покрити аудиторію й за кордоном.

Мультимедійний ОТТ-сервіс Divan.TV виступає головним технологічним партнером проекту. Через платфрому Divan.TV канал вийде в тестову веб-трансляцію 24/7 в березні 2016. До кінця літа 2016 планується вихід на кабельне телебачення і мобільний додаток Divan.TV. Канал можна буде дивитися у вільному доступі онлайн і за межами України.

Виконавчим директором каналу BrainTV призначена Божена Шеремета, яка займалась маркетингом для української ІТ компанії Coppertino і працювала IT-журналістом англомовного видання Kyiv Post.

Серед найцікавіших проектів каналу, за словами Шеремети, запуск реаліті-шоу про стартапи, ТБ акселератора, щоденної служби новин і подача оригінального освітнього контенту в сфері ІТ від провідних американських університетів.

За підтримки некомерційної організації Nova Ukraine, яка займається збільшенням обізнаності про Україну в США та інших країнах світу, планується створення і відео-контенту про українських ІТ підприємців у США.

Серед інших партнерів проекту великі аутсорсингові компанії Ciklum і Luxoft.

Фонд BrainBasket – некомерційна організація, що займається розвитком IT-освіти в Україні. Фонд був створений в квітня 2014 року ініціативною групою провідних українських IT-компаній за підтримки Міністерства економіки України та КМДА. Мета Фонду – допомога у підготовці 100 000 IT-фахівців до 2020 року.

Нагадуємо, що в Україні з’явиться інтернет-ТБ для людей з вадами слуху. Центр освіти та підтримки «Res-Gest» (м. Ряшів, Польща) та товариство «Зелений Хрест» (м. Львів, Україна) запускають проект під назвою «Інтернет-телебачення для глухих - широко прочинене вікно в світ для людей з обмеженими можливостями в Україні», що фінансується польським Міністерством закордонних справ. 

comments powered by Disqus