В Україні створили форум для обговорення антитерористичної операції

Скрін-шот

Форум ATO.com.ua відкрився 1 лютого 2015 року.

«Форум є незалежним ресурсом. Він не є проектом якоїсь політсили або якогось чиновника, - сказано в описі ресурсу. - Ми хочемо допомогти людям обмінюватися необхідною інформацією щодо АТО, тому створили ATO.com.uaяк єдине для цього місце в інтернеті, якого до цього часу не було».

Сайт запустили двоє киян, пише AIN.UA. Домен вони зареєстрували ще 7 січня, потім вирішили створити форум, де люди могли б обмінюватися необхідною інформацією щодо АТО. Ресурс має стати українською альтернативою обговорення у Фейсбуку.

Теми структуровані, зокрема у розділі АТО є «Передова», «Батальйони», «Мобілізація», «Біженці», «Розшук», «Волонтерський рух». У розділі «Наше життя» - «Політика», «Україна vs. Росія», «ЛНР, ДНР», «Крим».

Для боротьби з ботами, адміністратори передбачили спеціальний вбудований пагін антиспама, також будуть модерувати вручну, аби захистись від тролів, сказав співзасновник ресурсу Сергій Ткачук.

На форумі транслюється Twitter-стрічка із хештегами про АТО.  Проект фінансується на власні кошти розробників, поки що в команді їх двоє і форумом автори займаються у вільний час.

comments powered by Disqus