В інтернеті з’явилися  ресурси, що дозволяють перевірити, викрали чи ні доступ до вашого e-mail

В інтернеті з’явилися ресурси, що дозволяють перевірити, викрали чи ні доступ до вашого e-mail

00:00,
11 Вересня 2014
2448

В інтернеті з’явилися ресурси, що дозволяють перевірити, викрали чи ні доступ до вашого e-mail

00:00,
11 Вересня 2014
2448
В інтернеті з’явилися  ресурси, що дозволяють перевірити, викрали чи ні доступ до вашого e-mail
В інтернеті з’явилися  ресурси, що дозволяють перевірити, викрали чи ні доступ до вашого e-mail
Після того, як стало відомо про масштабні «зливи» логінів та паролів від поштових сервісів, були створені ресурси, які допомагають швидко перевірити наявність у вільному доступі свого облікового запису.

Щоб перевірити, чи не був викрадений доступ до поштової скриньки, можна скористатися такими сервісами: isleaked.com (для користувачів yandex.ru, mail.ru та gmail.com), yaslit.ru (yandex.ru), а також yandexexpose.azurewebsites.net.Про це пишуть podrobnosti.ua.

«Подробности» також радять користувачам: уважно перевіряти адресу відправника, якщо надійшов лист від адміністратора якогось сервісу; не переходити за посиланнями у повідомленнях від невідомих адресатів; якщо водите персональні дані, перевіряти справжність адреси у рядку браузера; користуватися безпечним з’єднанням https; використовувати складні паролі, причому різні для різних сервісів; завести дві адреси електронної пошти – приватний для листування (не публікувати його на загальнодоступних ресурсах) та публічний – для форумів, підписок, розсилок та ін.; використовувати ліцензійне програмне забезпечення (оскільки у піратські часто вшиваються фітингові програми); ставити захист від проникнення на всі пристрої, а не лише на комп’ютер.

Нагадаємо, вчора у мережу потрапили 4,93 мільйона логінів та паролів до поштових скриньок, більшість яких - на сервісі GMail. Вони були опубліковані на російському форумі Bitcoin Seсurity.

Google стосовно цього інциденту стверджує, що поява в інтернеті бази даних із логінами та паролями користувачів сервісу Gmail не пов’язана із компрометацією хакерами систем компанії.

Крім того, днями на іншому російському форумі з’явилося понад мільйон паролів до поштових скриньок «Яндекса». Тоді компанія заявила,що це стало можливим не через вразливість їхнього сервісу, а через віруси та ненадійні паролі користувачів.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
golime.co
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду