В Європі час перегляду YouTube на телевізорах зростає активніше, ніж на інших гаджетах

ytmp3.com/blog

Про це розповів директор з виробництва відеоплатформи YouTube Ніл Мохан (Neal Mohan), пише The Guardian.

«Мобільні телефони не є найбільш швидкозростаючим сектором зараз. Таким сектором тепер стали великі екрани у ваших вітальнях або телевізори. Їх вмикають, щоб відкрити додаток YouTube, коли люди приходять з роботи додому. На сьогодні це близько 180 мільйонів годин перегляду [на день], а в ЄС це число зростає на 45 % рік за роком», — каже Мохан.

Це означає, що глядачі заміщують час, який вони раніше віддавали перегляду традиційного телебачення, дивлячись YouTube. Проте пан Мохан не вважає, що YouTube є конкурентом телебаченню.

«Незважаючи на вид техніки, мова йде про сам контент. І варто зазначити, що у цьому розрізі  традиційні кали завжди були частиною YouTube. Ми роками працюємо з каналами по всій Європі і розумні мовники розуміють, що платформа — це ще одна можливість досягти своєї аудиторії», — вважає він.

Джефф Блабер (Geoff Blaber), дослідник компанії CCS Insight, каже: «У Великобританії телеканали вбачають у YouTube конкурента, але вони не грають з ним на одному полі. YouTube не створює контент, як це роблять, приміром,  Netflix чи Amazon».

Раніше MediaSapiens писав про оновлення YouTube. Тепер платформа показує, скільки часу ви витратили на перегляд відео.

comments powered by Disqus