В 2017 році завантаження мобільних додатків досягнуло 175 мільярдів - AppAnnie

TechSuplex

Згідно зі звітом компанії, такий ріст відбувся за рахунок ринків, що розвиваються - Китаю, Індії, Бразилії та Росії. Примітно, що зараз Індія стала країною № 2 за кількістю завантажень мобільних додатків, витіснивши США на третє місце. Причиною такого зростання дослідники вважають запуск 3G мережі в країіні в 2016 році. На першому місці залишається Китай.  

У своєму дослідженні ринку App Annie враховує не лише офіційні сайти App Store та Google Play, але також і сторонні магазини додатків. Наприклад, дослідження Sensor Tower бере до уваги лише офіційні сторінки й оцінює кількість завантажень в 2017 році у 91,5 мільярда.

 

Топ-країни за кількістю завантажень мобільних додатків: Китай, Індія, США, Бразилія, Росія.

Динаміка загальної кількості завантажень з 2015 по 2017 рік. За цей період показник зріс на 60%.

В середньому користувачі проводять в додатках близько 3 годин щодня. Порівнюючи з даними за 2015 рік, цей показник зріс на 30%. Вони також почали витрачати удвічі більше грошей, порівнюючи з попереднім роком - станом на кінець 2017 року витрати перевищили 86 мільярдів доларів.

Нагадаємо, раніше AppAnie прогнозувала ринку мобільних додатків зростання на 270% до 2020 року. При цьому найбільше прибутків приноситимуть мобільні ігри - 55% від загальної суми.

comments powered by Disqus