Українська Wikipedia презентує фотоконкурс «Wiki любить Землю»

У фотоконкурсі пам’яток природи «Wiki любить Землю» зможуть взяти участь всі бажаючі, завантаживши фотографії об’єктів природно-заповідного фонду та садово-паркового мистецтва України. Конкурс розпочнеться вже 15 квітня і триватиме до 15 травня 2013 року.

Конкурсні фотографії пам’яток будуть розміщені у Wikimedia Commons («Вікісховищі») на умовах вільної ліцензії, відзначає «Вікімедіа Україна».

Серед партнерів конкурсу «Wiki любить Землю» – Національна спілка краєзнавців України, Національний екологічний центр України, Міжнародна мережа KPMG.

На прес-концеренції буде оголошено офіційні правила конкурсу, презентовано списки об’єктів природно-заповідного фонду та садово-паркового мистецтва, інструменти для завантаження світлин, підготовлені редакторами української Wikipedia. Також буде анонсовано склад журі конкурсу і призи, які отримають його переможці.

У прес-конференції візьмуть участь:

Юрій Пероганич – виконавчий директор ГО «Вікімедіа Україна»;

Євген Букет – голова оргкомітету конкурсу «Вікі любить Землю»;

Ілля Корнійко – редактор української Wikipedia, член оргкомітету конкурсу;

Аліна Севастюк – керівник відділу з розвитку бізнесу КПМГ в Україні, віце-президент ВГО «Всеукраїнська ліга зі зв’язків із громадськістю»;

Олексій Василюк – заступник голови Національного екологічного центру України;

Олександр Трофимчук – член-кореспондент Національної академії наук України, доктор технічних наук, професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки.

Вхід до прес-центру інформаційного агентства RegioNews (вул. Хрещатик, 10-б, 3 поверх) за редакційними посвідченнями, акредитація за телефоном +38 067 505-12-01.

comments powered by Disqus