У Росії створили соцмережу для «тимурівців» і планують запустити соцпроект для розробників високих технологій

00:00,
5 Лютого 2013
1080

У Росії створили соцмережу для «тимурівців» і планують запустити соцпроект для розробників високих технологій

00:00,
5 Лютого 2013
1080
У Росії створили соцмережу для «тимурівців» і планують запустити соцпроект для розробників високих технологій
Рунет приділяє увагу розвитку нішевих соцмедіапроектів. Розвиток інтернету продовжує обговорюватися на державному рівні.

Волонтери з російського Томська запустили соціальну мережу Prodobro.info, за допомогою якої мешканці регіону можуть просити про допомогу, повідомляє РІА «Новости» з посиланням на голову регіональної суспільної організації «Ассоциация тимуровских отрядов Томской области» Андрія Лєонова.

«Більшість молодих людей дуже багато часу проводять в соціальних мережах, в тому числі і ті добровольці-«тимурівці», з якими ми працюємо. Щоб зробити наш рух більш сучасним і наблизити його до інтересів молоді, ми створили соціальну мережу спеціально для волонтерів та добровольців», – розповів Лєонов.

При цьому, додає він, мета «тимурівської» соцмережі полягає не у спілкуванні, знайомствах та викладанні фото, а у можливості дізнаватися про проблеми й оперативно надавати допомогу тим, хто її потребує. Сам сайт Prodobro.info має дві кнопки: «Є проблема» та «Хочу допомогти», також у проекті передбачено рубрики, зокрема, «Благоустрій», «Допомога ветеранам», «Семінари» і «Актуальні конкурси».

Між тим, у Росії обговорюється створення ще одного нішевого соцмедіапроекту, соціальної мережі для працівників IT-сфери. 4 лютого відбулося спільне засідання Комітету Держдуми РФ з інформаційної політики, інформаційних технологій і зв’язку та Комітету Ради Федерації з бюджету та фінансових ринків, присвячене необхідності створити інформаційне середовище для розробників сфери високих технологій.

За словами першого заступника голови Комітету РФ з бюджету і фінансових ринків Володимира Петрова, Росія із вже існуючиї федеральних цільових програм готова виділити 20-30 млрд рублів на створення соціальної мережі для розробників – глобальної інфораструктури, яка допоможе їм взаємодіяти між собою на різних етапах створення високотехнологічних продуктів.

Крім цього, керівник Комітету з інформаційної політики Держдуми РФ Олексій Митрофанов заявив про необхідність внесення змін до російського законодавства, надавши хмарним технологіям юридичного статусу. Він також рекомендував створити найближчим часом робочу групу, яка запропонує юридичне оформлення і форму участі держави у створюваній індустріальній соцмережі.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Webcoursesbangkok
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду