Twitter? Знаю. Не користуюся. Результати дослідження Social Media around the World-2011

00:00,
7 Листопада 2011
990

Twitter? Знаю. Не користуюся. Результати дослідження Social Media around the World-2011

00:00,
7 Листопада 2011
990
Twitter? Знаю. Не користуюся. Результати дослідження Social Media around the World-2011
Як використовується Facebook і Twitter і чому нові social media-проекти матимуть туманні перспективи – на ці та інші питання відповідають спеціалісти Insites Consutling, підбиваючи підсумки глобального світового дослідження з соціальних медіа Social Media around the World-2011.

Дослідження аналітиків з Insites Consutling під назвою Social Media around the World-2011 було проведено у другому кварталі 2011 року в 35 країнах світу.

Результати дослідження свідчать, що більше 1 млрд. людей у світі використовують соціальні мережі. І більше 600 млн. з них роблять це щодня.

Крім того, дослідження окреслило парадоксальну тенденцію щодо використання двох наймасштабніших світових social media-ресурсів.

Інформованість аудиторії про Facebook складає майже 100%. При цьому більше 400 млн. людей по всьому світу використовують його щодня. До речі, середній «сеанс» складає 37 хвилин на день.

Про сервіс мікроблоггінгу Twitter знають 80% інтернет-користувачів в усьому світі. Однак використовують його лише 16%. Середня тривалість «щебетання» 23 хвилини на день.

Також результати дослідження засвідчили, що люди частіше починають дискусії та розмови з позитивних тем, аніж з повідомлень про негативний досвід.

Оффлайн-досвід, що цілком логічно, найчастіше є причиною розпочати нову розмову, написавши нові пости у соціальній мережі.

38% інтернет-користувачів мають смартфони і вони активніше використовують соціальні мережі, аніж люди, які не мають подібного девайсу. Додатки соціальних мереж для мобільних гаджетів користуються достатньо великою популярністю.

І нарешті. Дослідження   Social Media around the World-2011   засвідчило, що творцям нових соціальних мереж буде  достатньо важко досягти успіху. 60% користувачів соціальних мереж не хочуть нових соціальних мереж   в принципі. А 93% з них задоволені своєю нинішньою соціальною мережею і не збираються користуватися чимось ще.

Джерело New Media Trend Watch

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
My Site My Way
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду