Twitter та Bloomberg створять цілодобовий новинний канал

The Wall Street Journal / Getty Images

Як пише The Wall Street Journal, Twitter буде відповідати за відеотрансляцію новин, а підготовку матеріалів здійснюватие Bloomberg. На платформі публікуватимуться тексти, зібрані зі світових бюро новин та відео, зняті користувачами Twitter. Очікується, що новий канал почне роботу вже цієї осені. Назва майбутньої платфори поки не відома. Роботу сервісу Twitter та Bloomberg планують підтримувати за рахунок реклами.

«Ми вважаємо, що зможемо охопити аудиторію, яка не платить за телебачення і дивиться його на ходу. Нам здається, що Bloomberg - ідеальний партнер для того, щоб це реалізувати», - зазначив фінансовий директор Twitter Ентоні Ното (Anthony Noto). Водночас виконавчий директор Bloomberg Media Джастін Сміт зазначив, що нині глядачі часто використовують одразу кілька екранів під час перегляду. Тому поєднання відео та текстового контенту в рамках інтерфейсу Twitter може бути вдалим рішенням, вважає він. Компанії Twitter та Bloomberg розраховують отримати за допомогою свого сервісу більше охоплення аудиторії, ніж у будь-якого з вже існуючих подібних продуктів.

Нагадаємо, Twitter нещодавно запровадив показ реклами перед відеороликами в сервісі Periscope. Також компанія почала роботу над створенням платної підписки для «професійних користувачів».

comments powered by Disqus