Twitter пропонував за Instagram $525 млн

Як відзначає видання, керівники Twitter та Instagram провели у березні декілька бізнес-зустрічей, під час яких Instagram озвучив усну згоду на придбання сервісу компанією Twitter за $525 млн.

Передбачалося, що Twitter закриє цю угоду, розрахувавшись як готівкою, так і цінними паперами компанії.

Менш ніж через три тижні Twitter, разом із всім іншим світом, дізнався про те, що Instagram купує компанія Марка Цукерберга Facebook – за $1 млрд, зауважує NYT. Угодою передбачалося сплатити Instagram $300 млн готівкою, а решту суми – акціями Facebook.

За даними газети, ця новина «шокувала» керівництво Twitter, оскільки сервісу не було надано можливості зробити наступну пропозицію – у відповідь на пропозицію Facebook. При цьому керівництво Twitter, відзначає The New York Times, було готове озвучити більш високу ціну за фотосервіс.

Нещодавно ж у додатках Twitter для iPhone та AndroidTwitter з’явилися власні фотофільтри.

До цього Instagram відключив можливість перегляду своїх фотографій у Twitter. Тепер для перегляду Instagram-фото користувачам сервісу мікроблогів слід буде перейти за відповідним посиланням на сайт Instagram. Ці зміни стосуються як веб-версії Twitter, так і мобільних версій сервісу.

Керівник Instagram Кевін Сістром (Kevin Systrom) пояснював введення заборони на попередній перегляд фотографій у Twitter необхідністю популяризувати веб-версію сервісу.

При цьому Сістром вибачився перед користувачами, яких зміни дезорієнтували, зауваживши, що сервіс завжди буде інтегрований з Twitter – у мікроблогах залишиться можливість публікувати посилання на фотографії.

Також голова Instagram підкреслював, що зміни не пов’язані із фактом придбання Instagram соціальною мережею Facebook, конкурентом Twitter у ніші соцмедіа. Веб-версія сервісу, зауважував він, є кращим варіантом, аніж перегляд фото у стрічці Twitter – проте ще не всі користувачі знають про її існування.

comments powered by Disqus