Твітеру 5 років: мільярд твітів щотижня, півмільйона нових користувачів щодня

00:00,
16 Березня 2011
1257

Твітеру 5 років: мільярд твітів щотижня, півмільйона нових користувачів щодня

00:00,
16 Березня 2011
1257
Твітеру 5 років: мільярд твітів щотижня, півмільйона нових користувачів щодня
Засновники сервісу не сподівались такого успіху.

Сервісові мікроблогів Twitter виповнюється п’ять років. 21 березня 2006 року засновник компанії Джек Дорсі (@jack) написав перше повідомлення - "inviting coworkers"(«шукаю співробітників»).

 

 

Ідею соціальної мережі, де все спрощено до можливості надсилати повідомлення, не довші за 140 символів, було прийнято публікою із величезним ентузіазмом, якого не очікували самі засновники. Рубіж першого мільярда відправлених твітів був досягнений за три роки, два місяці та один день. Зараз мільярд твітів відправляється щотижня.

 

За один день 11 березня 2011 року було написано 117 мільйонів твітів. Рекорд швидкості становить 6939 повідомлень на секунду – його було встановлено за чотири секунди після приходу Нового року за японським календарем.

 

У Твітері майже півмільйона нових облікових записів створюються щодня. За останній рік рівень використання сервісу на мобільних пристроях зріс на 182%. Сервіс доступний англійською, японською, іспанською, французькою, італійською та німецькою мовами, а нещодавно компанія запросила волонтерів перекладати її сервіси іншими мовами.

 

Усі відкриті повідомлення у твітері (і ваші теж) архівуються та зберігаються у бібліотеці Конгресу США.

 

Про те, чи є твітер новою комунікаційною реальністю, і як він генетично пов’язаний із попередніми  гіперлаконічними медійними, комунікаційними та літературними форматами, читайте у статті Роя Пітера Кларка.

 

«Медіаграмотність» 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
thenewsit.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду