Твітер стає популярним засобом пошуку роботи і працівників

00:00,
27 Березня 2011
1334

Твітер стає популярним засобом пошуку роботи і працівників

00:00,
27 Березня 2011
1334
Твітер стає популярним засобом пошуку роботи і працівників
Тренд запустив… авжеж, Чарлі Шин.

Агентства та веб-ресурси, що спеціалізуються на пошуку роботи і кадрів, мають привід для занепокоєння. Дедалі частіше роботодавці, оминаючи цих традиційних посередників, звертаються із оголошеннями про пошук працівників просто у твітер, повідомляє SocialTimes.

 

Немає нічого особливого в тому, щоб написати «відкрилась вакансія…, пишіть на…» у твітер і отримати кільканадцять резюме. А як щодо 70 тисяч кандидатів на посаду? Саме стільки претендентів зібрав твіт актора Чарлі Шина, який нещодавно став чемпіоном за швидкістю завоювання фоловерів у твітері, про відкриту вакансію інтерна. Шин міг звернутись до Careers.com, Monster.comабо професійної соцмережі LinkedIn, одначе обрав твітер. Посилання на цю вакансію протягом першої години після публікації переглянули сто тисяч осіб.

 

Пізніше рекламна агенція Campbell Mithun, що належить до лідерів американського ринку, також обмежилась твітером, шукаючи інтернів для своєї щорічної програми «щаслива тринадцятка». 425 претендентів, що надіслали свої резюме, пройшли конкурс, у ході якого протягом тринадцяти днів кожен мав надсилати один твіт, присвячений їхній кар’єрі в рекламному бізнесі. Ці твіти позначались спеціальним хештеґом, а команда співробітників Campbell Mithun відібрала 32 найкращих претендентів для співбесіди через скайп. Користувачі твітера, які не мали наміру проходити оплачувану практику в агенції, але цікавились процесом відбору інтернів, могли стежити за перебігом конкурсу у мікроблозі @the_Lucky_13.

 

«Використовуючи твітер, претенденти мали нагоду продемонструвати своє розуміння цифрових медіа, креативність та прагнення працювати в рекламному бізнесі», - каже віце-президент і HR-менеджер Campbell Mithun. За її словами, важливим також була взаємодія претендентів між собою.

 

Авжеж, твітер не має багатьох спеціальних інструментів, які допомагають роботодавцям і спраглим роботи знаходити одне одного у LinkedIn та хедхантингових сервісах. Натомість, усі вони не мають того, що має твітер – 190 мільйонів користувачів.

 

«Медіаграмотність» 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду