Співзасновник Yahoo! Джеррі Янг залишає компанію

У листі до ради директорів Yahoo! Джеррі Янг (Jerry Yang) розповів про те, що для нього настав час працювати з новими, не пов’язаними з Yahoo!, проектами.

Як відзначається у прес-релізі компанії, Джеррі Янг вийшов із складу ради директорів Yahoo!, а також із ради директорів китайської інтернет-компанії Alibaba Group Holding Limited та японського пошуковика Yahoo!-Japan.

Янг побажав успіхів новому генеральному директору компанії Скотту Томпсону (Scott Thompson), а також висловив впевненість, що на компанію чекає блискуче майбутнє.

«Час, який я провів з Yahoo!, з моменту заснування до сьогоднішнього дня, – мій найбільш захоплюючий та корисний життєвий досвід. Однак для мене настав етап реалізовувати інші свої інтереси, за межами Yahoo! Я залишаю компанію, співзасновником якої став 17 років тому – і я у захваті від призначення Скотта Томпсона на посаду генерального директора та від його уміннь, які, разом з уміннями всієї керівної команди, приведуть Yahoo! до захоплюючого та успішного майбутнього», – резюмує у своєму зверненні Джеррі Янг.
 

comments powered by Disqus