Скандально відомий Кім Дотком запускає новий музичний сервіс Baboom

У соцмережі Twitter Дотком написав, що триває остання синхронізація серверів. «Майже готовий натиснути на кнопку запуску», – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що презентація повної версії очікується через кілька місяців. Поки що сервіс працює у тестовому режимі. На ньому викладений лише альбом самого Кіма Доткома «Good Times».

За словами засновника, поява на демо-версії сайту його музики дозволить користувачам зрозуміти, як влаштований сервіс. Кім Дотком вважає, що Baboom поєднає в собі риси iTunes та Spotify. Проте він переконаний, що новий ресурс використовуватиме більш справедливу модель розподілу прибутку між музикантами та право володільцями, пише видання The National Business Review.

Раніше Кім Дотком планував презентувати свій новий сервіс під час власного концерту на стадіоні в Окленді Там само він планував оголосити про створення політичної партії. Проте на вимогу новозеландської влади захід скасували.

Дотком є засновником файлообмінника Megaupload. 2012 року на вимогу США ресурс закрили, а власника заарештували. Згодом відпустили, після чого той вирішив створити новий файлообмінник. Наразі новозеландський суд вирішує питання про екстрадицію Кіма Доткома до США. Там його звинувачують в порушенні авторських прав та шахрайстві, повідомляє lenta.ru.

comments powered by Disqus