Розпочало роботу інтернет-видання про кіно та комікси Vertigo

Фото: скрін Vertigo

Команда Vertigo вирішила створити новий онлайн-журнал через нестачу, за їх твердженням, на українському медіаринку ресурсу, в якому б розповідалося про кіно, серіали та комікси.

У коментарі Media Sapiens редакція розповіла, що робить цей проект для тих, в кого немає забобонів з приводу поп-культури і мейнстриму.

«Ми хочемо, щоб український читач міг прочитати хорошу статтю про графічний роман або цікавий матеріал про дивний серіал виробництва BBC. Те ж стосується і кінокоміксів – час вже звикнути, що це не завжди дитяче кіно. Рецензії, матеріали на тему, інтерв'ю та експерименти – задумок багато. Комікси в Україні - це взагалі щось незрозуміле та невідоме. Тому наше завдання – розповісти людям про те, що комікси – важлива і цікава частина сучасної культури», - зазначають Дмитро Недобой та Юрій Поворозник.

Слоганом онлайн-видання стало: «Кола й попкорн».

Зараз сайт має розділи «Новини», «Рецензії» та «Чтиво», а також у виданні можна переглянути трейлери стрічок. Редакція ставить фільмам, які рецензує, свою оцінку. На сайті вже опубліковані рецензії на п’ять стрічок, які зараз в йдуть в українських кінотеатрах.

Команда Vertigo уточнила, що одноосібного головного редактора у них немає: «Є невеликий крен у одного в тексти (Юра), а в іншого – в оформлення (Мітя)». Маркетингом проекту займається директор із маркетингу Platfor.ma Марія Фронощук.

Vertigo планує публікувати тексти як відомих журналістів, так і відкривати читачам нові імена. Хлопці самі стали інвесторами проекту – зробили сайт за власні вкладення.

«Основний заробіток плануємо отримати за рахунок нативної реклами та спецпроектів. Звичайна реклама на сайті буде, але в розумних межах», - зазначили вони.

На запитання, які західні видання про кіно та комікси їм подобаються, команда назвала британське видання Empire, американські The Hollywood Reporter та Variety, а також проект Pitchfork про кіно The Dissolve, який припинив роботу.

Зараз на сайті Vertigo наявні тексти російською мовою, проте в майбутньому редакція планує також публікуватий і українськомовні та створити дві версії ресурсу.

Нагадаємо, у січні в Україні розпочало роботу нове українськомовне й некомерційне інтернет-видання про кіно Moviegram з акварельними ілюстраціями до публікацій.

comments powered by Disqus