Російське інформагентство «Прайм» постачатиме економічні новини для Windows 8

Інформагентство «Прайм» формуватиме економічну картину дня у відповідних додатках Windows 8, надаючи фінансові новини, економічні огляди, аналітику та коментарі експертів.

Матеріали інформагентства демонструються у додатках «Новини» та «Фінанси» Windows 8 з 26 грудня.

«Нашою метою є і надалі утримувати позицію одного з провідних та найбільш цитованих ЗМІ, джерела оперативної та достовірної економічної інформації. Впевнений, що співробітництво з Microsoft лише сприятиме цьому, і це лише перший крок у глобальній взаємодії між нашими організаціями», – відзначив генеральний директор «Прайм» Гліб Грозовський.

Реліз операційної системи Windows 8 від компанії Microsoft відбувся 26 жовтня 2012 року. Свої продукти під останню операційну систему Microsoft вже представили чимало технологічних гігантів – так, зокрема, компанія Google створила для Win 8 новий додаток Google Пошук і браузер Chrome.

Російське інформагентство «Прайм» вже майже двадцять років спеціалізується на економічній інформації, випускає лінійку інформаційних продуктів для фінансових інститутів та корпорацій, створює тематичні бюлетені та публікує аналітичні статті з фінансових питань.

comments powered by Disqus