П’ять українських проектів стали переможцями конкурсу онлайн-активізму The Bobs

Facebook-сторінка «Євромайдан» перемогла у номінації «Найкращий блог» за версією користувачів.

Проект випускників та викладачів Могилянської школи журналістики StopFake.org став найкращим блогом російською мовою. Він викриває брехню в медіа стосовно нинішніх подій в Україні.

Сайт YanukovychLeaks отримав Спеціальний приз від організації «Репортери без кордонів». В рамках цього проекту група журналістів та волонтерів аналізує та систематизує величезний масив фінансових документів Віктора Януковича, знайдених у Межигір’ї

У номінації «Найкреативніший та найоригінальніший» за версією читачів переміг проект «Вавилон´13». Його автори знімають документальне кіно про народження громадянського суспільства в Україні.

Блог Сергія Лещенка відзначили у номінації «Вибір користувачів: найкращий проект українською мовою».

Загалом переможців конкурсу The Bobs обирали у шести номінаціях: «Найкращий блог», «Найкраща інновація», «Найкраща громадська кампанія в соціальних медіа», «Приз організації "Репортери без кордонів"», «Приз GlobalMediaForum», «Найкреативніший та найоригінальніший».

До участі у конкурсі допускалися ресурси, що ведуться однією із 14 мов The Bobs: українською, англійською, арабською, бенгальською, гінді, індонезійською, іспанською, китайською, німецькою, перською, португальською, російською, турецькою або французькою. Проекти-номінанти мають бути публічно доступними, без обов’язкової реєстрації та паролів.

Згідно із правилами конкурсу компетентне журі спершу обрало фіналістів, за яких згодом голосували інтернет-користувачі. Переможців обирали за версією як журі, так і інтернет-користувачів.

comments powered by Disqus