Пошуковик Rotten Apples попереджує про фільми з акторами, яких звинуватили в домаганнях

Rotten Apples

Як пише GQ Magazine, в пошуковий рядок на Rotten Apples («Гнилі яблука») потрібно ввести назву фільму й сайт покаже результат. Для стрічок, над якими працював хоч один член команди, який був звинувачений в насильстві, сайт видає результат «гниле яблуко». Якщо з фільмом все гаразд - йому дають позначку «свіже яблуко».

«Володар перстнів» виявився «гнилим яблуком»: виконавчими продюсерами в цьому фільмі були брати Боб та Гарві Вайнштейни.

 

А кіносага про Гаррі Поттера виявилась «свіжим яблуком».

В переліку «гнилих яблук» опинилися чимало відомих фільмів: «Краса по-американськи», «Джанґо вільний», «Банди Нью-Йорку», «Закоханий Шекспір», «Фріда», «Артист», «Жінка в золотому», «Жасмин», «Пірати карибського моря»  та багато інших.

Як писав MediaSapiens, раніше цього тижня журнал The New Yorker звільнив свого вашингтонського кореспондента Райана Ліццу (Ryan Lizza) через звинувачення в сексуальних домаганнях на його адресу.

Також нещодавно американський телеканал NBC звільнив популярного ведучого ранкової програми Today Метта Лауера (Matt Lauer) – також за неналежну поведінку сексуального характеру. У листопаді в цьому ж звинуватили іншого американського телеведучого –Чарлі Роуза (Charlie Rose).

comments powered by Disqus