Померла одна з найстаріших відеоблогерок: їй було 107 років

BARCROFT MEDIA VIA GETTY IMAGES

Як повідомляє ВВС Україна, канал Country Foods в 2016 році їй допоміг запустити онук зі своїм другом. Наразі він має понад мільйон підписників і налічує сотні відео. 

Жінка прославилася своїм кулінарним талантом до готування страв місцевої кухні — наприклад, курки в кавуні.

Мастанамма розповідала BBC Monitoring, що в 2017 році їй було 106 років, хоча свідоцтва про народження, яке би могло це підтвердити, жінка не мала.

На своїх кулінарних відео вона готувала серед поля в маленькому індійському селі з використанням мінімальної кількості кулінарних інструментів.

Вона чистила овочі нігтями, а нарізала традиційним індійським ножем. Їжу жінка подавала традиційно для регіону на банановому листі.

«Мастанамма готувала на вогні й любила готувати рибу, адже могла її спіймати свіжу в річці поблизу. У соцмережах її часто називали "бабусею з беззубою усмішкою", а її "курка в кавуні" стала інтернет-сенсацією. Серед найвідоміших страв індійської бабусі також були карі з баклажанів і гостре рибне карі», — пише ВВС.

Про смерть старенької повідомили на її ж каналі.

Нагадаємо, днями стало відомо, які відео українці найбільше дивилися на Youtube в 2018 році, й які стали найпопулярнішими в світі.

comments powered by Disqus