Платну версію YouTube запустять у жовтні

cisntw.org

Про це пише видання Новое время

Як йдеться у листі YouTube, «роками фанати YouTube говорили про те, що хочуть більше опцій при перегляді улюблених матеріалів, більше можливостей щодо підтримки улюблених авторів і, насамперед, опцію, перегляду відео без перерв на рекламу». 

Передбачається, що сайт введе опціональну щомісячну передплату, яка дозволить дивитися відеоролики без будь-якої реклами.

За даними власників прав на відеоролики, їм пропонується підписати згоду з новими умовами до 22 жовтня. На їхню думку, це означає, що платна версія буде запущена вже в кінці жовтня. 

«Як ви вже знаєте з наших попередніх листів, ми хочемо переконатися, що без реклами користувачі зможуть дивитися все ті ж відео, що з нею. Тому ми просимо вас оновити угоди з урахуванням вимог сервісу без реклами», - йдеться в повідомленні YouTube.

На початку вересня стало відомо, що керівництво найпопулярнішого у світі відехостингу YouTube має намір запровадити платну підписку до кінця року.

Платна підписка дозволить зберігати ролики і програвати їх навіть за відсутності інтернет-з'єднання. У скільки обійдеться користувачам підписка, поки невідомо.

comments powered by Disqus