Під час тайфуну Хаян загинуло четверо і зникло безвісти 9 працівників ЗМІ

00:00,
18 Листопада 2013
1076

Під час тайфуну Хаян загинуло четверо і зникло безвісти 9 працівників ЗМІ

00:00,
18 Листопада 2013
1076
Під час тайфуну Хаян загинуло четверо і зникло безвісти 9 працівників ЗМІ
Потужний тайфун Хаян на Філіппінах знищив радіо- й телевізійні станції у зруйнованому філіппінському місті Таклобан. Станом на 18 листопада четверо журналістів оголошено загиблими, 9 – пропалими безвісти, повідомив манільській Центр свободи й відповідальності медіа (Center for Media Freedom and Responsibility, CMFR).

Організація наводить поіменний список медіапрацівників, що загинули та зникли безвісти.

Репортера Рональда Біньяса (Ronald Biñas) та технічного працівника Аллана  Медіно (Allan Medino) з dyVL Tacloban потужний морський вал поглинув разом з офісом на узбережжі міста. Їхня програма вимкнулася  з ефіру, коли вони передавали останні новини про руйнівні наслідки природного лиха.

Репортери dyBR Apple Radio Tacloban Арчі Глобіо (Archie Globio) та  Малоу Реаліно ( Malou Realino) також загинули у Тоблакані, відстежуючи стихію.

Серед зниклих безвісті – ведучі новин  dyBR Apple Radio Tacloban  Бабай Хака (Babay Jaca), Хун Естоя (Jun Estoya) та Лулу Паленсіа (Lulu Palencia), репортерка  Radyo Diwa Tacloban Хасміна Боніфасіо (Jasmine Bonifacio) та репортер газети Leyte-Samar Daily Express Сарвелл Меньяно (Sarwell Meniano). Від них не надходить жодних звісток.

Інші журналісти лишилися у спустошеному місті  без даху над головою і без найнеобхіднішого, повідомляє CMFR. Їхні колеги з міст Ормок і Катарман постачають їм їжу й воду.

Поки що медіаорганізації не вдалося налагодити  зв’язок із репортерами в інших районах Філіппін, які також найбільше постраждали від буремної стихії.

Згідно з даними Філіппінської національної ради зі зменшення ризику природних катастроф і управління (The Philippines National Disaster Risk Reduction and Management Council), від тайфуну Хаян, що обрушився на центральні провінції країни, постраждали від 9 до 13 млн. людей. Близько 3 млн. опинилися на становищі переміщених осіб. Понад 3600 філіппінців загинуло. Очікується, що це число зростатиме.     

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
abc.net.au
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду