Internews та The Third Pole запустили онлайн-ресурс для моніторингу екологічних проблем в Азії

data.thethirdpole.net, скріншот

Сайт розташований за адресою data.thethirdpole.net, і об’єднує в собі наукові дані про проблеми із водою в Азії, отримані від провідних, компетентних у цій темі, організацій, повідомляє сайт Internews.

Third Pole Data Network є частиною зростаючої спільноти відкритих ресурсів, що фокусуються на проблемах регіону (серед яких ICIMOD Regional Database Initiative та Aqueduct).

«Найбільш захоплива річ про цей сайт полягає в тому, що його вихід відображає скоріше початок, ніж кінець. Дані цікаві, коли вони мають реальне світове застосування та пізнавальну цінність», - каже Віллі Шуберт (Willie Shubert) старший координатор Internews' Earth Journalism Network.

За його словами, новостворений веб-сайт є фундаментальним кроком до застосування відкритих даних в одному із найбільш критичних біорегіонів світу.

Ресурс має на меті допомогти розуміти та реагувати на швидкі зміни, які відбуваються в Гіндукуш та Гімалаях. Як зазначає проект The Third Pole, ця місцевість із величезними льодовиками є «гарячою точкою» в ході кліматичних змін.

comments powered by Disqus