Netflix випустила інтерактивний фільм по всесвіту «Чорного дзеркала». Він вимогливий до техніки

youtube.com

Як пише Birdinflight, Bandersnatch — це вигадана істота з поеми Льюїса Керролла «Полювання на Снарка». Для того, щоб глядачі могли самі обрати хід подій, відзняли більше 5 годин матеріалу.

Сюжет фільму відбувається в 1980-х роках. Головним героєм є програміст із психічними розладами. Він вирішує створити гру в стилі «обери собі пригоду», але невдовзі реальний та віртуальний світи починають мінятися місцями.

Видання The Verge зазначає, що фільм створений із використанням технології Twine. Це відкрита платформа для інтерактивних і наративно важких ігор. Утім вона потребує високих технічних характеристик пристроїв, щоб користувач отримав увесь спектр вражень.

У листі від Netflix зазначається, що Bandersnatch не підтримується на  Chromecast, Apple TV та інших застарілих пристроях. Утім навіть нові гаджети, які не підтримують оновлення додатку Netflix  — такі, як  PlayStation Vita чи Nintendo Wii U — не запустять Bandersnatch.

Якщо ви намагаєтеся подивитися Bandersnatch на девайсі, що не підтримує вищезазначену технологію, то отримаєте від Netflix листа з проханням оновити свою техніку. Наприклад, його підтримують «найновіші версії телевізорів, ігрових консолей, браузерів та Android і iOS пристроїв, які підтримують оновлення від Netflix». Утім потрібні гаджети, які підтримують саме інтерактивний контент. Звичайної версії фільму немає.

Раніше повідомлялось, що Netflix екранізує «Колгосп тварин» Джорджа Орвелла.

comments powered by Disqus