Netflix показує проморолики навіть у платній підписці. Користувачі обурені

s3.amazonaws.com/

Згідно інформації від New York Times, підписники Netflix обурилися через тестування компанією нових промороликів. Вони з’являються між епізодами різних шоу, що дуже схоже на комерційні рекламні відео. Крім того, юзери скаржаться, що в них не було можливості пропустити оголошення.

Більша частина контенту на Netflix доступна безкоштовно і з показом реклами. Проте, якщо глядачі оплатили підписку, то можуть дивитися відео без реклами. Вони обурилися, виявивши проморолики навіть у платному пакеті послуг від сервісу.

«Чому я бачу комерційну рекламу шоу, які я не хочу бачити, між епізодами шоу, які я хочу дивитися?» — написала у Twitter користувачка з ніком Xenia.

«Якщо Netflix буде показувати комерційну рекламу, я повністю скасую підписку. Я платила за те, щоб дивитись відео без реклами», — пише користувачка з ніком Gigi.

Однак у неділю компанія пояснила, що ролики не є комерційною рекламою. Вона тестує функцію, яка покликана допомогти користувачам швидше і зручніше знаходити нові шоу.

«Проморолики — це персоналізовані рекомендації відео, які, на нашу думку, можуть сподобатись глядачам, — сказала прес-секретарка Netflix Сміта Саран (Smita Saran). — Ми перевіряємо, чи зможуть ролики між різними епізодами шоу, допомогти користувачам швидше знайти для себе нові відео».

Раніше MediaSapiens писав, що для Netflix англійський кінодіяч Енді Серкіс зрежисує фільм «Колгосп тварин» (Animal Farm) за повістю Джорджа Орвелла.

comments powered by Disqus