Netflix першим екранізує «Сто років самотності» Габріеля Гарсіа Маркеса

The Guardian

Про це сервіс повідомив у своєму офіційному блозі.

Виконавчими продюсерами проекту стануть сини Маркеса Родріго Гарсія (Rodrigo Garcia) і Гонсало Гарсія Барча (Gonzalo García Barcha). Зйомки проходитимуть переважно у Колумбії.

«Ми надзвичайно вшановані тим, що нам довірили зняти першу адаптацію «Ста років самотності», знакового роману з Латинської Америки, яким ми будемо раді поділитися зі світом, — зазначив Франсіско Рамос (Francisco Ramos), віце-президент відділу іспаномовних проектів Netflix — Ми знаємо, що наші підписники по всьому світі люблять дивитися іспаномовні фільми та серіали, і ми відчуваємо, що це буде ідеальне співпадіння проекту та нашої платформи».

Роман, вперше опублікований в 1967 році, ніколи раніше не екранізували. «Сто років самотності» Габріеля Гарсіа Маркеса — одне з найвідоміших творів магічного реалізму. Книга була переведена на 46 мов.

Нагадаємо,  нещодавно стало відомо, що новозеландський кінорежисер Пітер Джексон (Peter Jackson), відомий за екранізаціями творів Дж.Р.Р.Толкіна, зніме документальний фільм про Першу Світову.

comments powered by Disqus