Навіщо Esquire політик на обкладинці?

00:00,
24 Листопада 2011
1232

Навіщо Esquire політик на обкладинці?

00:00,
24 Листопада 2011
1232
Навіщо Esquire політик на обкладинці?
Інтелектуальний Esquire вперше опублікував на обкладинці фото росіянина, до того ж політика. Редакція спокійна – постійні читачі здивовані.

На обкладинці Esquire уперше з'явиться росіянин – грудневий номер журналу прикрасить зображення опозиціонера і блогера Олексія Навального.

«Ми взагалі до цього вітчизняних діячів, яких би то не було, не публікували на обкладинці. Але ми давно, звісно, про це думали і давно хотіли це зробити. Що стосується того, чому Навальний: мені давно здається, що це найцікавіша в російській політиці людина», – повідомив виданню Газета.ru головний редактор Esquire Дмитро Голубовський.
 


Грудневий номер Esquire надійде у продаж за декілька днів до виборів у Держдуму РФ. «Зрозуміло, нерозумно було б заперечувати, що ми все це задумували до виборів у Держдуму», – додає Голубовський.

Під фотографією Навального у фірмовому стилі Esquire анонсовано традиційну рубрику журналу «Правила жизни». Правила життя Олексія Навального отримали заголовок «Про шахраїв та злодіїв».

Обкладинка грудневого Esquire. Фото: OpenSpace.

«Бути першим росіянином на обкладинці Esquire, звичайно, дуже приємно, почесно і несподівано для мене. Дуже тепер боюся: раптом наклад буде продаватися погано через мою морду обличчя », – прокоментував обкладинку Навальний.


Як вже писав MS, Дмитро Голубовський очолив Esquire після того, як видання залишив екс-головред Філіп Бахтін. Редакційним директором журналу тоді ж став тележурналіст Андрій Лошак.

У блогерському ком’юніті поціновувачі класичних традицій Esquire вже бурхливо відреагували на неочікувану зміну стилістики журналу, яка, як відомо, є вишуканою, авангардною та певною мірою інтелектуально відстороненою у своєму класичному варіанті, концентруючись на принципах найвищої якості статей і категорії естетичного у візуальній складовій.

Зокрема, дискусія щодо зміни курсу Esquire відбувається у блозі Заура Газдарова, котрий написав з цього приводу окремий емоційний пост, у якому цілком конкретно пояснив своє обурення:

«Господь, сьогодні я бачив обкладинку грудневого Esquire, який незабаром надійде у продаж. На обкладинці журналу красувався Олексій Навальний. Господь, за що ти так з журналом? ЗА ЩО?! (Панове тролі, попереджую: даний пост не містить будь-яких оціночних суджень у бік Навального, був би там інший політик, я би просто змінив його ім’я у пості). … Чому після Стіва Бушемі, Тома Йорка, Робіна Райта, Квентіна Тарантіно, Гомера Сімпсона, врешті решт, на обкладинці Навальний? Боюсь уявити, хто буде наступним. У мене справді бракує слів, щоб висловити усе своє обурення.

Так, всі постійні читачі Esquire давно відчули лінію ліберально-інтилігентського журналу, але все ж таки не до кінця. У Esquire завжди була важливою інтелектуальна відстороненість, якийсь стоїцизм.

Це може бути новий NewsWeek, журнальне обличчя «Нової газети», кентавр з «Русского Репортера» і/або «Большого города», не знаю, однак концепція Esquire накрилася п...ю, ось через що особисто мені прикро.

Як не як, придбавши останній номер журналу, я зрадів, оскільки не побачив жодної різниці між Esquire Бахтіна і Esquire Лошака. А тут така фігня. Це абсолютно ідіотська і нікому не потрібна заявка на нову політику видання».

Втім, як повідомив сам Голубовський, рішення про фото Навального на обкладинці було прийняте ще за Філіпа Бахтіна. «Це було ще за Філіпа. Однак рішення ми приймали всі разом, зокрема, з нашим новим редакційним директором Андрієм Лошаком», – сказав Голубовський.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
OpenSpace
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду