NASA просить інтернет-користувачів надсилати фото хмар

Фото:Jessica Taylor, NASA

Світлини та опис хмар потрібно відправляти через спеціальний мобільний додаток, пише The Verge.

«Наша мета – краще зрозуміти, яку роль відіграють хмари в глобальних змінах клімату. Однак хмари іноді важко ідентифікувати з висоти», – йдеться в повідомленні NASA.

Світлини потрібні організації для перевірки даних шести приладів спостереження за Землею, встановлених на різних супутниках.

Щоб допомогти аерокосмічному агентству, потрібно завантажити додаток Globe Observer, доступний для Android та iOS, і створити там обліковий запис. Окрім фотографій, охочим взяти участь в проекті потрібно буде відповісти на питання, якого кольору хмару він бачить, якого вона типу й яка видимість, скориставшись прикладами від NASA.

Якщо ви зробите фото в той же час, коли супутник з інструментами CERES буде перебувати прямо над вами, NASA відправить вам для порівняння дані космічного спостереження.

Подавати фото можна до 15 квітня – й не більше 10 світлин на день.

Нагадаємо, в грудні агентство NASA за допомогою штучного інтелекту Google виявило  восьму планету, що обертається навколо зірки Kepler-90. Таким чином виявилося, що  Сонячна система не є найбільшою з усіх відомих людству.

comments powered by Disqus