Лауреати премії Webby Awards’2011: Twitter, Angry Birds, Engadget, Groupon…

00:00,
5 Травня 2011
2088

Лауреати премії Webby Awards’2011: Twitter, Angry Birds, Engadget, Groupon…

00:00,
5 Травня 2011
2088
Лауреати премії Webby Awards’2011: Twitter, Angry Birds, Engadget, Groupon…
В Америці назвали переможців премії для веб-проектів, що вручається з 1996-го.

Міжнародна академія цифрових мистецтв і наук (International Academy of Digital Arts and Sciences) назвала цьогорічних лауреатів Webby Awards. Ця премія, заснована 1996 року, присуджується найуспішнішим веб-проектам у сімдесяти номінаціях. У кожній номінації визначаються двоє переможців – за версіями журі та користувацьких симпатій.

 

У номінації «найкраща гра для мобільних пристроїв» лідером симпатій журі та публіки стала гра Angry Birds від компанії Rovio, у якій треба стріляти птахами в свиней. Канадський співак Джастін Бібер отримав нагороду в номінації «гумор» за першоквітневий жарт із купівлею гумористичного сайту FunnyOrDie.com. Останній отримав нагороди у восьми номінаціях.

 

У номінації «новини» першість було віддано американському громадському радіо (National Public Radio), яке також стало найкращою радіостанцією, а в номінації «політика» - лідером народних симпатій (журі надало перевагу сайтові Factcheck). Проект громадської телемережі PBS «Будда» відзначили в релігійній номінації.

 

Блог TechCrunch здобув першість як бізнес-блог; у цій номінації народні симпатії дістались одному з розділів The Huffington Post. Натомість, у категорії сайтів про електронні пристрої журі та глядачі надали перевагу  Engadget. У номінації «апаратне та програмне забезпечення» переміг сайт компанії Dell. Найкращим телесайтом публіка назвала Hulu, найкращим онлайн-журналом став The New Yorker за версією журі, National Geographic – на народний смак.

 

Groupon, сервіс групових знижок, який за два роки існування підвищив свою капіталізацію до близько 25 мільярдів доларів, переміг у номінації «електронний рітейл». Соціальна мережа мікроблогів Twitter завоював нагороду в номінації «спільнота». Премії також отримали сервіси Yelp, Flipboard, Dropbox, Pandora, Foursquare, Vimeo та Skype.У номінації «дивне» першість здобув сайт Awkward Family Photos.

 

«Медіаграмотність» 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду