Кожен малайзієць отримує електронну скриньку від держави

00:00,
3 Травня 2011
981

Кожен малайзієць отримує електронну скриньку від держави

00:00,
3 Травня 2011
981
Кожен малайзієць отримує електронну скриньку від держави
Для збереження конфіденційності застосовуватиметься біометрична технологія.

Кожен громадянин Малайзії віком від 18 років отримає офіційну адресу електронної пошти, що використовуватиметься для отримання рахунків та повідомлень від органів державної влади. Наприкінці квітня про це повідомив прем’єр-міністр Малайзії Наджиб Разак (на фото).

 

Мета проекту 1 Malaysia Email Project – встановлення безпосереднього оперативного зв’язку між державою та громадянами. Державні скриньки запрацюють у липні 2011 року, а до кінця року уряд сподівається залучити до користування сервісом п’ять з половиною мільйонів людей.

 

Згідно з The Next Web, провайдер цієї послуги планує використовувати спеціальні біометричні USB-пристрої для забезпечення конфіденційності. Керівник компанії Tricubes, яка виграла тендер і працюватиме над проектом, повідомив, що кожен користувач скриньки @myemail.my, зацікавлений у безпеці інформації, буде вимушений заплатити за посилене шифрування даних. Тим часом користувачам безкоштовно надаватиметься доступ до традиційної технології шифрування за протоколом Secure Sockets Layer (SSL).

 

У реалізації проекту Tricubes  співпрацюватиме з Microsoft. Ідея вже зазнала критики з боку тих, хто вважає її марнуванням грошей. Питання до ініціаторів запровадження «державної пошти» виникли й після того, як стало відомо, що Tricubes минулого року ледве уникнула видалення з лістингу місцевої фондової біржі через низькі фінансові показники.

 

«Медіаграмотність» 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
aipasecretariat.org
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду