Користувачі тролять Роскомнагляд в сервісі Google Maps

Перш за все, користувачі залишили багато негативних оцінок та відгуків відомству, чим знизили його рейтинг до 1,2 з можливих 5 балів. Окрім того, назву відомства змінили з «Роскомнадзор» на «Роскомпозор». У розділі «години роботи» з’явилася інформація про те, що регулятор «закритий назавжди». Також вони змінили тип організації з держустанови на «гей-бар» і «психоневрологічний диспансер».

У  розділ з фото були завантажені колажі з логотипом месенджера Telegram й фото обкладинки книги «Що таке тероризм». Зараз більшість фото на сторінці Роскомнагляду в Google Maps недоступні, а частина даних відновлена. Ймовірно, атаку на сторінку відомства у сервісі здійснили за допомогою функції «Запропонувати виправлення». Користувачі масово почали пропонувати Google Maps змінити назву та тип компанії й алгоритм сервісу вніс на сторінку правки.

Нагадаємо, 16 квітня Роскомнагляд почав блокування месенджера Telegram та попередив про те, що має намір обмежити роботу VPN і проксі-сервісів, за допомогою яких можна обійти блокування Telegram. Наступного дня Роскомнагляд заявив, що зафіксував кілька спроб DDoS-атак на свій сайт за добу.

comments powered by Disqus