Користувач завантажив усі 900 терабайтів музики з SoundCloud на випадок, якщо сервіс закриється

Geektimes

Співзасновник та генеральний директор Soundcloud Олександр Люнг (Alexander Ljung) раніше заявив, що сервіс може збанкрутувати до грудня 2017 року. Не зважаючи на те, що у сервісу є 175-мільйонна аудиторія, дуже мало користувачів вирішили заплатити за преміумний акаунт. За даними Techcrunch, у Soundcloud залишилося грошей на менш ніж 80 днів роботи. Однак, сама компанія цю інформацію заперечує, хоча й не розкриває свою фінансову звітність.

Стурбованість користувачів викликала перспектива закриття Soundcloud й втрата унікальної колекції музики, яка зберігається на сервісі. Проект Archive.org, який займається архівуванням сторінок, оголосив про масштабну кампанію з порятунку музичної колекції.

Втім користувач популярної соціальної мережі Reddit написав про те, що він самостійно завантажив весь контент з SoundCloud. «В мене пішли на це вихідні» - розповів він. Користувач під ніком «makemakemakemake» не написав технічних деталей того, як йому вдалося завантажити 900 терабайтів музики так швидко, однак натякнув на хмарні сервіси Google.

 

comments powered by Disqus