Конкурс iPhone Photography Awards показав кращі фото учасників

Mohammed Badra / iPhone Photography Awards 2018

Гран-прі конкурсу виграв знімок фотографа-документаліста Яшима Салама (Yashim Salam), який зняв дітей рохінджа, що дивляться фільм у таборі для біженців. Свого часу він виграв освітню стипендію від World Press Photo та вчився фотографії в Pathshala South Asian Media Institute.

Окрім гран-прі, журі обрало ще три кращих знімка. Перше місце отримало фото Александра Вебера (Alexandre Weber) зі Швейцарії. На ньому зображена бразилійка у традиційному вбранні байана (baiana).  За фахом Александр антрополог й паралельно вивчає історію мистецтв. Він багато подорожує світом та фотографує. 

На другому місці — знімок Хуапенгу Чжао (Huapeng Zhao) з Китаю. Під час прогулянки біля моря він зробив фото хлопчика, який приклав впійману рибку до обличчя, коли побачив, що фотограф збирається його зняти. Автор знімка професійно займається фотографією й здебільшого робить документальну та пейзажну зйомку. 

Третє місце дісталося фотографу з М'янми Зарні Міо Віну (Zarni Myo Win). Він сфотографував дітей, які грають в футбол та їх друга, що втратив ногу й спостерігає за грою зі сторони. Хлопчик розповів фотографові, що сам мріє пограти, якщо коли-небудь зможе знову це зробити. До цього Зарні Міо Він виграв Sony World Photography Awards National у 2017 році та друге місце в iPhone photography 2017. 

Нагадаємо, в минулому році в фотоконкурсі iPhone Photography Awards третє місце в категорії «Портрет» посів українець Влад Василькевич. Свій знімок він зробив під час «Кольорового пробігу» (The color run). Фото вийшло з підписом «Побігли з нами, сказали вони. Це просто пробіжка, сказали вони».  

Фотоконкурс iPhone Photography Awards був заснований у 2007 році й проходить у 18 номінаціях. Повний список переможців 2018 року дивіться тут.

comments powered by Disqus