Хью Хефнер переносить редакцію Playboy із Чикаго до Лоc-Анджелесу

«З травня 2012 року редакція журналу Playboy, арт-департамент та департамент фотографії будуть знаходитися у офісі компанії у Лос-Анджелесі», – повідомила представник Playboy Тереза Хеннессі (Theresa Hennessey). Хеннессі також додала, що остаточне рішення щодо переїзду інших редакційних відділів ще не прийнято.

Редакція Playboy знаходилася у Чикаго з моменту випуску першого номеру видання, який вийшов 1953 року із акторкою Мерелін Монро на обкладинці.

Сам Хью Хефнер (Hugh Hefner) живе на віллі Playboy Mansion у Лос-Анджелесі вже протягом декількох десятиліть. Як припускає Contactmusic,  переїзд може означати, що 85-річний бізнесмен бажає контролювати редакційні процеси у безпосередній близькості до осередку свого видавничого бізнесу.

Playboy – чоловічий журнал, діяльність якого наразі розширилася до холдингу Playboy Enterprises, продукція холдингу представлена у різних сферах медіабізнесу. У 2009 році Playmate of the Month («Дівчиною місяця») ювілейного 55-го номеру стала українка Даша Астаф’єва. Журнал випускається різними мовами світу. Українська версія Playboy видається із 2005 року російською мовою.

За матеріалами Contactmusic

comments powered by Disqus