Канал Russia Today отримав головну нагороду на фестивалі в Монте-Карло

Канал Russia Today, який здійснює мовлення англійською, арабською та іспанською, отримав головну нагороду на фестивалі в Монте-Карло Monte-Carlo Television Festival за кращу 24-годинну новинну програму.

Журі відзначило роботу RT із висвітлення подій у Челябінській області Росії, де 15 лютого 2013 року впав метеорит. Документальний репортаж про майже науково-фантастичні події привернув увагу глядачів з усього світу, відзначається на сайті фестивалю.

Крім Russia Today на перемогу в номінації претендували катарська Al Jazeera за висвітлення протестів в ісламському світі після демонстрації стрічки Innocence of Muslims («Невинність мусульман»), а також американський канал CNN, котрий у прямому ефірі показував, як китайський захисник прав людини переховувався в посольстві США у Пекіні.

Журі заснованого у 1961 році за ініціативи князя Монако Реньє III Monte-Carlo Television Festival відзначає телевізійні фільми і серіали, а також репортажі та новинні програми. Головний приз і символ фестивалю – копія скульптури «Німфа джерела Салмас» французького скульптра Франсуа-Жозефа Бозіо (François-Joseph Bosio), оригінал якої зберігається в Луврі. У 2013 році фестиваль проходив 9-13 червня.

comments powered by Disqus