Google запустила новий сервіс для передплати онлайн-видань

Google blog

За задумом, читачам не потрібно буде зберігати окремі логіни та паролі до кожної зі своїх підписок. Натомість усі підписки можна буде прив’язати до Google-акаунту й вони усі будуть керуватися з цього облікового запису.

Subscribe with Google будуть підтримувати видання Les Échos, Fairfax Media, Le Figaro, the Financial Times, Gatehouse Media, Grupo Globo, The Mainichi, McClatchy, La Nación, The New York Times, NRC Media, Le Parisien, Reforma, la Republica, The Telegraph, USA Today Network та The Washington Post.

 

Мапа з виданнями-партнерами, які працюють з Subscribe with Google.

Крім того, в результатах пошуку за новинними запитами Google даватиме перевагу тим сайтам, на які користувач підписаний. Таким чином компанія намагається заохотити більше видань доєднатися до Subscribe with Google. В майбутньому компанія має намір працювати не лише з новинними сайтами, але й з іншими виданнями.

Минулого тижня компанія Google оголосила про те, що надасть  300 мільйонів доларів на підтримку медіабізнесу та боротьбу з фейковими новинами. У компанії зазначають, що журналістика в цифрову епоху опинилась у скрутному становищі, тож  Google прагне подбати про майбутнє галузі, з якою вона має спільну місію.

comments powered by Disqus