Google показала, яку рекламу блокуватиме браузер Chrome

Search Engine Pipeline

Як йдеться ублозі, Google керуватиметься стандартами, розробленими спільнотою The Coalition for Better Ads (Коаліція за кращу рекламу). Згідно з ними, оголошення, які викликають роздратування у користувачів, мають блокуватися. Наприклад, до них відносяться спливаючі банери, відео, на яких автоматично вмикається звук, великі рекламні блоки, які неможливо перемотати чи закрити.

При цьому Google розробила окремі підходи для десктопної та мобільної версії браузера:

 

Приклади оголошень, які блокуватиме браузер Chrome.

Сайти можуть перевірити, чи не порушують вони стандарти Better Ads Standards за допомогою інструменту Ad Experience Report.

Перш ніж Chrome почне блокувати рекламу, власники сайту будуть отримувати попередження про те, що їх оголошення порушують стандарти. Якщо через 30 днів сайт не виправить порушення, браузер почне блокувати набридливу рекламу.

Chrome також буде попереджати користувачів, якщо на потрібній їм сторінці буде заблоковано рекламне оголошення. Користувачі зможуть за бажанням відключити блокування для певних сайтів.

MediaSapiens писав про експеримент двох амеркианських сайтів  LittleThings та Dotdash, які вирішили зменшити обсяг реклами й збільшити час, який їх читачі проводять на сайтах. За їх спостереженням, під час експерименту користувачі переглядали більше сторінок, охочіше ділилися контентом і в цілому краще взаємодіяли з сайтом.

comments powered by Disqus