Google оновила освітню платформу Classroom

9to5Google

Google Classroom є частиною G Suite й пропонує набір сервісів для вчителів та учнів, які спрощують організацію навчання. Починаючи з минулого року будь-який користувач, у якого є акаунт в Google, може вільно користуватися Classroom, створювати на платформі власні навчальні плани або приєднуватися до відкритих. Для шкіл Classroom є безкоштовною.

Після оновлення в Classroom з’явився розділ «Завдання», в якій можна організовувати завдання та опитування за темами. Так вчителі зможуть створювати опитувальники без необхідності переходити в Google Forms.

Google Education

 Вчителі зможуть і створювати окремі тести в Classroom й одразу на платформі писати коментарі та зауваження для учнів, які пройшли тестування. На думку Google, це допоможе й зменшити ймовірність шахрайства під час тестів.

Також платформа тепер вміє працювати з PDF-файлами та документами Office. Окрім того, учні часто припускають одних і тих же помилок, тож вчителі зможуть створити набір універсальних коментарів та використовувати їх, без необхідності писати одне і те ж багато разів.

Викладам також пропонують доступ до сайту з навчальними матеріалами, які вони можуть використати в Classroom.

 Якщо один курс викладають кілька викладачів, вони зможуть керувати сповіщеннями для спільного курсу. Наприклад, якщо їх надто багато й вони відволікають, їх можна вимкнути.  

Нагадаємо, раніше цього року Google анонсувала окремий додаток для таскменеджменту під назвою Google Tasks. З його допомогою користувачі зможуть керувати своїми завданнями та прив’язувати свої записи з Google Tasks до листів у Gmail. 

comments powered by Disqus