Google інвестує € 706 тисяч у створення алгоритму для написання новин

Marketing Land

Кошти отримає британське національне новинне агентство Press Association, повідомляє BBC.  Як розповів головний редактор Press Association Пітер Кліфтон (Peter Clifton), пошуком інформації та написанням новин як і раніше будуть займатися журналісти. А штучний інтелект буде використовуватися для збільшення кількості текстів. Журналісти шукатимуть інформацію у відкритих джерелах і складатимуть докладні шаблони для таких тематик, як кримінал, здоров'я і робота. Система в свою чергу буде створювати кілька версій новини й автоматично генеруватиме графіку, відео і зображення для додавання в публікацію.

Планується, що система щомісяця створюватиме до 30 тисяч новин. Проект отримав назву Radar (Reporters And Data And Robots - MS) - «Репортери, дані й роботи». Творці Radar вважають, що він значно змінить роботу медіа у Великобританії та Ірландії. Запуск Radar планується на початку 2018 року, коли Press Association виповниться 150 років з дня заснування.

Раніше в рамках проекту Digital News Initiative компанія Google профінансувала проекти 128 новинних видань з 23 європейських країн. Загалом минулого року на роботу в малих та крупних проектах для просування інновацій в усій галузі Google виділила понад 27 мільйонів євро.

comments powered by Disqus