Google Earth пропонує подивитися на світ через знімки інших людей

Google Earth

Скористатися новим функціоналом Google Earth можна через головне меню, обравши там розділ «Фото». На проекції планети з’являться круглі позначки світлин, які користувачі зробили у різних місцях і завантажили в мережу.

Якщо наблизити певні частини карти, позначок із фотографіями стане більше. Крім того програма дає можливість переглянути коротку довідку про країни та міста.

Google Earth не вперше використовує краудсорсинг для створення нових проектів та функцій. Раніше до роботи над проектом  This is Home компанія залучила людей, які фотографують будинки різних культур і зберігають ці зображення в сервісі Street view.

Також нещодавно Google створила віртуальний тур музеями України просто неба.  До нього увійшли Національний музей народної архітектури та побуту України (Пирогів), Музей народної архітектури і побуту у Львові «Шевченківський гай» (Львів), Музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини (Переяслав-Хмельницький), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (Ужгород), Центр народознавства «Мамаєва Слобода» (Київ), Запорізька Січ - Національний заповідник «Хортиця» (Запоріжжя), Резиденція Богдана Хмельницького (Чигирин).

comments powered by Disqus