Google Arts & Culture зібрав онлайн-колекцію робіт Фріди Кало

Google Arts & Culture

До колекції увійшли близько 800 експонатів, серед них як картини художниці, так і листи, фотографії, записи зі щоденників. Загалом проект складається з кількох підрозділів - розповіді про те, хто така Фріда Кало та про її життя, пояснення чому варто дивитись на її постать за рамками її біографії, про її політичні поглядати та її стосунки з власним тілом.

Дослідниця та авторка книг про жіночі автопортрети Френсіс Борцелло пояснила в інтерв’ю для Google Arts & Culture, що образ Фріди Кало в сучасній культурі був дуже розмитим. Після смерті художниці в 1954 році її роботи стали дуже популярними й спільноти її прихильників створили різні версії того, якою вони бачили Фріду Кало. Водночас, і сама художниця бачила себе в дуже різних образах.

 

Фото Фріди Кало в дитинстві, 1913 рік.

 

Картина «Зламана колона» в Google Arts & Culture, 1944 рік.

 

Фріда Кало померла в 1954-му, у віці 47 років. В останні 10 років її здоров’я швидко погіршувалося й лише за цей період часу їй довелося носити 25 різних корсетів через травму спини, яку вона отримала ще в 1925-му році.

Автопортрет з мавпочками, 1945 рік.

MediaSapiens писав також про те, що додаток Google Arts & Culture навчили шукати двійників людей серед музейних картин. Це оновлення зробило Google Arts & Culture найпопулярнішим безкоштовним додатком у США.

Раніше в додатку Google Maps стали доступними для перегляду музеї всього світу. До Google Maps була інтегрована можливість ходити по віртуальних музеях в режимі Street View та проглядати анотації до творів мистецтва одразу в цьому ж додатку.

 

comments powered by Disqus