Гельсінський університет запустив безкоштовний курс про штучний інтелект

The Elements of AI / Screenshot

Курс розрахований на початківців й допоможе зрозуміти основні поняття про AI й розвінчає популярні міфи про цю технологію. Після закінчення курсу його слухачі зможуть критично оцінювати новини та заяви про штучний інтелект, бути достатньо освіченими, аби підтримати розмову на цю тему та пояснювати методи, які використовуються в роботі AI.

Загалом курс складається з шести тем. Він не вимагає знань програмування чи поглиблених знань у математиці. Кожен може проходити його з будь-якою швидкістю, але автори рекомендують приділити йому 6 тижнів. Проходження кожної частини курсу займатиме приблизно 5-10 годин.

 

Усі користувачі, які закінчать цей онлайн-курс, зможуть отримати сертифікат в LinkedIn. А користувачі з Фінляндії можуть також заробити 2 бали в системі ECTS (Європейська система трансферу оцінок).

Зареєструватися та пройти курс про штучний інтелект можна за посиланням.  

Раніше цього року компанія Google, яка володіє окремим підрозділом, що займається розробками на основі штучного інтелекту, виклала в мережу свій базовий курс з машинного навчання. Компанія створила сайт Learn with Google AI, на якому викладає у відкритий доступ свої навчальні матеріали.

comments powered by Disqus