Forbes.ua підготував список мобільних додатків для протестувальників

forbes.ua

Hotspot Shield

Hotspot Shield це безкоштовний додаток, популярний під час антиурядових демонстрацій у Туреччині 2013 року. Він надає зав’язок із Інтернетом через VPN. В результаті місцезнаходження користувача неможливо відслідкувати.

Ustream

Ustreamнайпопулярніший додаток для здійснення прямих трансляцій. Сервіс дозволяє зберігати відзняте відео і оперативно розміщувати його на YouTube. Крім того, завдяки ресурсу користувач може не лише знімати, але й спостерігати за подіями в іншій точці. Ustream’ом активно користувалися протестувальники у Єгипті та Тунісі.

I am getting arrested

I am getting arrestedцей додаток розробили у США під часOccupy Wall Street 2011 року. Ним слід користуватися у випадку постійної загрози арешту, коли немає часу та можливості зателефонувати чи написати повідомлення. Користувачу необхідно заздалегідь налаштувати в додатку номери родичів або друзів та задати текст, а у випадку небезпеки – лише натиснути кнопку на телефоні.

Find my friends

Find my friends – додаток, що дозволяє знайти друзів у гущі подій, якщо він у них теж встановлений. Для пошуку людей використовується GPS, тому потрібно відкрити своє місцезнаходження. Програму можна вмикати та вимикати, тобто активувати лише тоді, коли потрібно.

Nok Weed

Nok Weed популярний у Таїланді, де люди вимагають відставки прем’єр-міністра. Одним зі способів протесту стали свистки, однак впродовж довгого часу це дуже важко. Nok Weed у перекладі з тайської мови – «свисток». Цей додаток відтворює звук свистка, гучність якого можна регулювати. За даними Google, впродовж останніх двох місяців у Таїланді цю програму завантажили 70 тисяч людей.

Hoot Suite

Hoot Suiteпрограма для пришвидшення розсилання інформації по різних соцмережах. Вона публікує одну й ту ж інформацію у Facebook, Twitter, Foursquare та Linked in.

comments powered by Disqus