Facebook вивів у офшор близько $711 млн у 2011 році

00:00,
25 Грудня 2012
940

Facebook вивів у офшор близько $711 млн у 2011 році

00:00,
25 Грудня 2012
940
Facebook вивів у офшор близько $711 млн у 2011 році
Компанія Цукерберга не винаходить податкового велосипеда і, як і чимало інших корпорацій, проводить великі угоди через свій ірландський офіс.

У 2011 році, за даними Business Insider, Facebook вивів у свій ірландський підрозділ £440 млн (близько $711 млн) – останній, в свою чергу, перевів кошти у філіал на Кайманових островах.

Ці операції є частиною так званої «подвійної ірландської» схеми, через яку Facebook часто проводить свої прибутки – з метою використати більш вигідне для себе ірландське податкове законодавство, відзначає видання.

Загалом на ірландський підрозділ Facebook припадає 40% загальних прибутків компанії Цукерберга. Це дозволяє обходити країни із менш вигідним компанії податковим законодавством, наприклад, Великобританію.

Інформація про те, що компанія сплачує мало прибутку за межами США з’явилася нещодавно стосовно іншого технологічного гіганта, корпорації Apple. Apple з кінця вересня минулого року до кінця вересня поточного року виплатила менше 2% податку на прибуток за межами США – це випливає з документації, яку яблучна корпорація подала до американських контролюючих органів.

BBC повідомляла, що подібним чином діють і Facebook, Google та кавова імперія Starbucks, проте поки що не було жодних заяв стосовно того, що схеми мінімізації податків цих компанії можуть бути протизаконними. Всі ці корпорації сплачують податки в інших країнах, наприклад, у Великобританії до них входять відрахування у фонд соціального страхування.

Однак значну частину своїх європейських бізнес-операцій Apple також проводить через ірландський офіс, зауважує BBC.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
MediaSapiens
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду