Facebook пропонує заздалегідь підготувати новорічні вітання

«Побажайте друзям щасливого Нового року в особистому повідомленні, яке буде доставлено у їх Facebook-скриньку опівночі 31 грудня», – пропонується на головній сторінці Midnight Message Delivery.

Midnight Message Delivery запущено у рамках проекту Facebook Stories, де користувачі розповідають про використання Facebook у нетрадиційний спосіб, або діляться історіями стосовно того, як соціальна мережа вплинула на їх життя.

Першою Facebook Story стала історія 29-річного Маянка Шарми (Mayank Sharma) з Нью-Делі, Індія – він втратив пам’ять, перехворівши на менінгіт. За допомогою функції Facebook People You May Know/Люди, яких ви можете знати Шарма знаходив людей, котрі допомагали йому відновити деякі спогади.

Останнім часом Facebook Stories також використовується як платформа для різноманітних експерементальних Facebook-проектів, серед яких опинився і новорічний Midnight Message Delivery.

Функція доставки новорічних вітань враховує і часовий пояс отримувача – останній прочитає таке повідомлення саме тоді, коли в його країні настане Новий рік.

Наприкінці вересня Facebook також анонсувала сервіс реальних подарунків Facebook Gifts, за допомогою якого користувачі соцмережі можуть дарувати своїм френдам матеріальні подарунки: серед перших Gifts були, зокрема, кекси Magnolia Bakery, подарункові карти мережі кав’ярень Starbucks та різноманітні м’які іграшки. Сервіс у першу чергу з’явився у веб-версії сайту в США, а зараз поступово впроваджується у інших регіонах.

comments powered by Disqus