Документалку українського стартапу New Cave Media покажуть в просторі VR World у Нью-Йорку

Facebook

Про це повідомив співзасновник New Cave Media Олексій Фурман. У VR World загалом будуть показані 11 проектів, які в 2017 році профінансувала програма 360 Challenge. Серед них  — проекти від BBC, The New York Times, National Geographic, The Arizona Republic і USA TODAY та багато інших.

«Aftermath VR: Euromaidan» показуватимуть в VR World у Нью-Йорку до 31 серпня в рамках виставки, присвяченої використанню віртуальної реальності та нових технологій в журналістиці.

 Програма 360 Challenge регулярно проводить конкурси на отримання грантів. Останній раунд прийому заявок завершився 28 червня й у вересні цього року організатори оголосять переможців. Учасники програми мають змогу виграти гранти розміром до $20 000 на створення проектів з використанням технології VR/AR та 360° відео.

MediaSapiens раніше вже писав про проект New Cave Media, який запустився наприкінці березня 2017 року. За допомогою технології 360° його засновники створюють як журналістські, так і комерційні сферичні історії та 3D-тури.

comments powered by Disqus